Pierwsza organizacja wspiera łąkę w Sobótce.

Liczy się każde ziarno.

Znacie to stare przysłowie " ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka"? Jasne że znacie, chociaż raczej nie będzie to miarka a hektar kwiatów i kawał terenu który będzie służył jako mała oaza, dla owadów i zwierząt z naszej okolicy.  Żeby jednak zrealizować ten cel będziemy potrzebować zarówno sporych nakładów finansowych jak i sporej ilości ziaren na kwiaty. 

Pierwsze koty za płoty

Pierwszą organizacją która odpowiedziała nam pozytywnie na prośbę wsparcia naszego pomysłu łaki w Sobótce, było właśnie Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin. Otrzymaliśmy cudną paczuszkę z nasionami które trafią na naszą łąkę już w 2020 roku. Ze wstępnych obliczeń wystarczy ich na około 50 m2. Nie marudźcie że za mało bo jest to pierwsza organizacja która wsparła, bezinteresownie naszą inicjatywę. Jak najbardziej jest to godne uwagi i pochwały! Polecamy Wam również obejrzenia nagrania o pszczołach, które zamieściłem pod spodem jak  i do zajrzenia na profil Stowarzyszenia, który znajdziecie 
 

BUTTON

Ogien!

Co to patrzysz. Poleć nam kogoś komu możemy pozawracać głowę tematem wsparcie naszego projektu. Napiszcie do nas wiadomość lub zostawcie komentarz.

Koniecznie obejrzyj!